Aizvadīta

Datums: 01.09.2021 Aizvadīta "Senās uguns nakts" Jūrmalciemā


28.augusta vakarā Jūrmalciema tīklu māja PIESTĀTNE tika atzīmēta “Senās uguns nakts”, kas ir skaista tradīcija, kurā ik gadu cilvēki sanāk kopā, baudot mūziku un uguns maģiju jūras krastā - šoreiz ar sirsnīgu un mīļu trio ERIDANA muzikālo sniegumu.

Notikums pulcēja daudz interesentu, jo mūziku varēja klausīties gan telpā, gan ārpus tās.

Tika līdzi dziedāts, un vienkāršā sirsnībā baudīts vakars, jo Tīklu māja ar savu auru un māksliniekiem priecēja un neatstāja vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Biedrības “Jūrmalciema valgums” Rasma un Irēna bija sarūpējušas īpašus cienastus, tēju un kafiju.

Pēc koncerta jūras malā tika iekurts 3-metrīgs ugunskurs. Šoreiz ugunskura aizdegšana  tika uzticēta Dienvidkurzemes novada pašvaldības priekšsēdētaja vietniekam Raivim Kalējam.

“Šis ir kā atskaites punkts pirms rudens un atvadas no vasaras, kad katrs skatoties ugunī var pārdomāt, kas šajā gada laikā ir paveikts un apcerēt savus nākotnes plānus. Tā ir jauka kopā būšana, kad caur mūziku varam dalīties priekā ar saviem klausītājiem. Arī mēs mūziķi esam smēlušies iedvesmu un uzlādējušies no uguns, jūras un zvaigžņotās nakts, bet visvairāk no klausītāju dāvātajām pozitīvajām emocijām.

Mums ļoti, ļoti pie Jums patika! Atmosfēra, publika un vieta vienkārši superīga! Paldies jums par jauko uzņemšanu!” – Ar savām sajūtām dalījās grupas ERIDANA mūziķe IVETA BAUMANE.

 


Aizvadīta "Senās uguns nakts" Jūrmalciemā