KultūrTaka – orientēšanās spēle dabā

Nīcas novada izzināšanas spēle “KultūrTaka” ir noslēgusies, uzvarētāji noskaidroti

 

No 15.marta – 11.aprīlim ikvienam aplikācijas Actionbound lietotājam bija iespēja izzināt Nīcas novadu aizraujošā spēlē – “KultūrTaka”. Tika izveidoti divi maršruti Nīca – Rude un Pērkone – Bernāti -  Jūrmalciems – Kalnišķi, kur dalībniekiem bija jāatrod dažādi objekti/vietas un jāatbild uz jautājumiem. Tādā veidā katra komanda krāja punktus, lai noslēgumā pretendētu uz Nīcas novada uzņēmēju balvām. Kopumā abas KultūrTakas izstaigāja 69 komandas, bet tikai 8 no tām guva maksimālo punktu skaitu, atbildot uz visiem jautājumiem un uzdevumiem bez kļūdām:

 

  • Bernātu draugi
  • Jacobsoni
  • Rudes meitenes
  • Maču ģimene
  • Čāpotāji
  • Kūlaiņi
  • Omju banda +1
  • Nau vērc

 

Redzot cik liela bija dalībnieku atsaucība un vēlme piedalīties, atliek secināt, ka šis ir lielisks veids kā kopā radoši un vērtīgi pavadīt laiku gan ar ģimeni, gan draugiem. Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos, aizrautību un pozitīvajām emocijām.

Nīcas kultūras centrs sadarbībā ar Nīcas tūrisma informācijas centru KultūrTakas maršrutu apkopos un publicēs mājas lapās – kultura.nica.lv un turisms.nica.lv – piedāvājot ikvienam iepazīt Nīcas novadu.

Lai saņemtu balvas, aicinām uzvarētjkomandu dalībniekus sazināties ar Nīcas tūrisma informācijas centru – 29458532. Balvas saņemt varēs Nīcas tūrisma informācijas centrā ceturtdien, 22.aprīlī, iepriekš piesakoties.

 

 

KultūrTaka – orientēšanās spēle dabā

 

Nīcas novads ir bagāts ar kultūrvēsturisko mantojumu, neatkārtojamiem dabas skatiem un unikāliem stāstiem. Laikā, kad esam ierobežoti, lai satiktos klātienē, varam izmantot citus veidus, lai būtu klātesoši!

Lai izzinātu savu novadu, atklātu jaunas vietas un stāstus, sadarbojoties Nīcas kultūras centram, Tūrisma informācijas centram un Nīcas jauniešu centram ir izveidota KultūrTaka, kas iekļauj aptuveni 30 apskates objektus un stāstus par visu Nīcas novadu. KultūrTakas izzināšana kā atklāts konkurss būs pieejams viedtelefonos aplikācijas veidā no 15.marta – 11.aprīlim.

Spēles rezultāti būs apkopoti mājas lapā kultura.nica.lv.

Ar spēles nolikumu var iepazīties mājas lapā kultura.nica.lv.

 

KulturtakaJauns (4)

Kā spēlēt?

 

Vienas komandas loceklis lejupielādē aplikāciju Actionbond.

Spied “SCAN CODE” un noskenē QR kodu (katrai takai ir savs kods) no afišas vai meklētājā “search” ieraksti Kultūrtaka (ierakstot šo atslēgas vārdu atvērsies divas KultūrTakas – Pērkone – Bernāti – Jūrmalciems – Kalnišķi un otra – Nīca – Otaņķi).

Spied “Start bound”, kad esi gatavs sākt.

Pievieno komandas nosaukumu un komandas locekļu vārdus.

Jums jāpiekrīt spēles noteikumiem, to dariet nospiežot “We agree”

Pabeidzot spēli, spied “Start upload”, lai augušupielādētu savus foto, video, audio. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams internets.

Ja vēlies piedalīties spēlē un sacensties par balvā, tad ir jāiziet abi maršruti un pēc iespējas precīzāk jāatbild uz jautājumiem un uzdevumiem, lai tādējādi iegūtu maksimālo punktu skaitu.