Datums: 14.03.2021 KultūrTaka – orientēšanās spēle dabā


Nīcas novads ir bagāts ar kultūrvēsturisko mantojumu, neatkārtojamiem dabas skatiem un unikāliem stāstiem. Laikā, kad esam ierobežoti, lai satiktos klātienē, varam izmantot citus veidus, lai būtu klātesoši!

Lai izzinātu savu novadu, atklātu jaunas vietas un stāstus, sadarbojoties Nīcas kultūras centram, Tūrisma informācijas centram un Nīcas jauniešu centram ir izveidota KultūrTaka, kas iekļauj aptuveni 30 apskates objektus un stāstus par visu Nīcas novadu. KultūrTakas izzināšana kā atklāts konkurss būs pieejams viedtelefonos aplikācijas veidā no 15.marta – 11.aprīlim.

Spēles rezultāti būs apkopoti mājas lapā kultura.nica.lv.

Ar spēles nolikumu var iepazīties mājas lapā kultura.nica.lv.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kā spēlēt?

 

Vienas komandas loceklis lejupielādē aplikāciju Actionbond.

Spied “SCAN CODE” un noskenē QR kodu (katrai takai ir savs kods) no afišas vai meklētājā “search” ieraksti Kultūrtaka (ierakstot šo atslēgas vārdu atvērsies divas KultūrTakas – Pērkone – Bernāti – Jūrmalciems – Kalnišķi un otra – Nīca – Otaņķi).

Spied “Start bound”, kad esi gatavs sākt.

Pievieno komandas nosaukumu un komandas locekļu vārdus.

Jums jāpiekrīt spēles noteikumiem, to dariet nospiežot “We agree”

Pabeidzot spēli, spied “Start upload”, lai augušupielādētu savus foto, video, audio. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams internets.

Ja vēlies piedalīties spēlē un sacensties par balvā, tad ir jāiziet abi maršruti un pēc iespējas precīzāk jāatbild uz jautājumiem un uzdevumiem, lai tādējādi iegūtu maksimālo punktu skaitu.